"Enter"a basıp içeriğe geçin

Proje Gönderimi

 • Proje başvurunuz için öncelikle aşağıdaki hesaba 150 TL Proje Başvuru bedelinin ödemesi yapılarak Dekontunuzu indiriniz.

Hesap Adı : Milas Belediye Başkanlığı
IBAN : TR91 0001 5001 5800 7281 2193 02
Banka : Vakıfbank Milas Şubesi 

  • Yarışma şartnamesinde belirtilen esaslara göre hazırlanacak proje ve ekleri, yarışma takviminde belirtilen son teslim tarihine kadar dijital olarak teslim edilecektir.
   • Yarışmacılar A0 paftalarını ve kimlik dosyasını aşağıdaki bölümden zip halinde dijital olarak teslim edeceklerdir. Bu tarihten sonra gönderilecek projeler tutanağa geçirilecek ve yarışma dışı bırakılacaktır.

   

   • Gönderimden sonra dosyanızın ulaştığına emin olmak için hemen altında bulunan sorgu ekranından , gönderim kodunuzla sorgulamanızı yapınız. Gönderim sırasında internet vb. problemler yaşayabilme ihtimaline karşın bu sorgulamayı yapmayı lütfen ihmal etmeyiniz. Sorgulamada projeniz çıkıyorsa gönderilmiş demektir. Başka birşey gerekmemektedir. Eğer çıkmıyorsa dosyanızın uzantılarına dikkat ederek yeniden gönderim sağlayınız.

   

  • Dosya boyutunuz büyükse gönderim süresi uzun sürebilir, sabırla bekleyiniz. Proje gönderiminde bir sorun yaşarsanız balavca@milas.bel.tr mail adresimize iletişim numaranızla ulaşım sağlayınız.